Yüksek Onur ve Onur Öğrencileri Listesi

2014-2015 Akademik Yıl Onur ve Onur Öğrencileri Listesi

AdıSoyadıProgramAkademik DSPABaşarılan Kredi
BERKCEBECİBilgisayar MühendisliğiYüksek Onur3.9117
GÖKTUĞYORGANCILARBilgisayar MühendisliğiYüksek Onur3.6517
MELİHARTAREkonomi Yüksek Onur3.9117
CANERCİVEElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.9218
CERENBABAYİĞİTElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.9116
BURAKHANAKSOYElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.8715
BATUHANGÜLTENElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.8116
BUSETELLİOĞLUElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.7216
BÜŞRAKÜÇÜKATEŞElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.7216
HACER SEDESARIKANElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.5916
İPEKRANDAElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.5818
DENİZCİVCARElektrik-Elektronik MühendisliğiYüksek Onur3.5616
AHMET HİLMİTURHANEndüstri MühendisliğiYüksek Onur3.9418
CANSUEKİZEndüstri MühendisliğiYüksek Onur3.8318
SERÇİNÜSTÜNDAĞEndüstri MühendisliğiYüksek Onur3.7419
MELİSSAMÜSLİMEndüstri MühendisliğiYüksek Onur3.7417
MELODİCEBESOYEndüstri MühendisliğiYüksek Onur3.6320
NAZLI EZGİSIDALİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıYüksek Onur3.9219
YASEMİNÖZTÜRKİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıYüksek Onur3.9219
AHSEN KÜBRAÇAYCIİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıYüksek Onur3.7119
YAĞMURDOĞUİZİİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıYüksek Onur3.6619
KAYRAÖZCANİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıYüksek Onur3.6119
AYBARS TARIKÖZGÜRİşletme Yüksek Onur3.8217
MEHMET FURKANDENİZİşletme Yüksek Onur3.7417
DİDEM ZEYNEPÖDEMİŞMimarlık Yüksek Onur3.8419
OZANÇİÇEKMimarlık Yüksek Onur3.8015
İPEK DENİZALPDOĞANMimarlık Yüksek Onur3.6819
AYLİNALİCANOĞLUMimarlık Yüksek Onur3.6619
NEHİR MELİSUZUNMimarlık Yüksek Onur3.5819
GÖZDEDELİCEMimarlık Yüksek Onur3.5519
KÜBRAYILDIRIMMimarlık Yüksek Onur3.5519
YAĞMUR GÜLRUBURHANMimarlık Yüksek Onur3.5319
NESLİHAN PINARGÖDEKMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.9219
HASANBAŞKONAKMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.8419
ERENALPMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.7919
İPEKÜNLÜMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.7119
ŞEYMAŞİMŞEKMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.6819
ZEYNEPÇAKIRMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.5819
GÜRKANÇAĞLARMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.5519
YAĞMURERCANMühendislik ProgramlarıYüksek Onur3.5019
MELİKEKANDEMİROkul Öncesi Eğitimi Yüksek Onur4.0017
ZEHRAYELERÖğretmenlik Programları Yüksek Onur3.7919
DERYAAĞAOĞLUÖğretmenlik Programları Yüksek Onur3.7619
İLKYAZ ÇAĞGÜLARMAĞANÖğretmenlik Programları Yüksek Onur3.6619
BÜŞRAGÜNGÖRÖğretmenlik Programları Yüksek Onur3.6319
CANSUÖZCANÖğretmenlik Programları Yüksek Onur3.5019
ONURKIZILKAYARehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur4.0018
SİDRE ILGINEZERRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur4.0017
BİRSENBALCIRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.7818
AYŞENURTÜVENRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.7818
SELİNUZUNRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.6918
IRMAKUÇAKRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.6817
ZEHRABÜYÜKÇALIKRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.6118
BURCUÜNALRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Onur3.5018
SİMGETİRYAKİSınıf Öğretmenliği Yüksek Onur3.5018
YASEMİNDAMARUluslararası İlişkiler Yüksek Onur3.8217
MERVEKUMCUOĞLUUluslararası İlişkiler Yüksek Onur3.6316
ALPERENGÖKALPBilgisayar MühendisliğiOnur3.3419
KEMAL ÇAĞLARGÜLERBilgisayar MühendisliğiOnur3.1020
DENİZÖZTÜRKEkonomi Onur3.1619
DİDEMBULUEkonomi Onur3.1319
ŞEBNEMARSLANEkonomi Onur3.0617
MERVEKAVASEkonomi Onur3.0319
ASLAN BERKTÜZÜNERElektrik-Elektronik MühendisliğiOnur3.4416
BARIŞSAYINElektrik-Elektronik MühendisliğiOnur3.4416
SİNEMÖZKAZANÇElektrik-Elektronik MühendisliğiOnur3.1622
BURCUAYGÜLElektrik-Elektronik MühendisliğiOnur3.1517
ONGUNDEMİRAĞElektrik-Elektronik MühendisliğiOnur3.0617
ÖVGÜNALBANTOĞLUEndüstri MühendisliğiOnur3.4718
ŞEYDA İREMHOŞVEREndüstri MühendisliğiOnur3.4417
UĞUR BARKINKARAGÜREndüstri MühendisliğiOnur3.2917
AYDINYILMAZEndüstri MühendisliğiOnur3.2917
ESERBAYTUREndüstri MühendisliğiOnur3.2117
MERTCANYILMAZEndüstri MühendisliğiOnur3.2117
DAMLAEROLEndüstri MühendisliğiOnur3.1918
MÜRÜVVET MERVECOŞKUNÇAYEndüstri MühendisliğiOnur3.1817
SALİHA İPEKAKSOYEndüstri MühendisliğiOnur3.0819
ELİFUZUNEndüstri MühendisliğiOnur3.0520
ELİF CANGÖNENÇEndüstri MühendisliğiOnur3.0317
ŞERİFE GİZEMBACIEndüstri MühendisliğiOnur3.0320
İDİLŞENEREndüstri MühendisliğiOnur3.0318
FERDAGÜVENEndüstri MühendisliğiOnur3.0317
SERCANGÜRSOYİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıOnur3.3919
İPEKAKŞİNİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıOnur3.3419
SELMİNSÖYÜİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıOnur3.3219
OKANAYBEKİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıOnur3.2919
FİRUZE İREMCANLIİktisadi ve İdari Bilimler ProgramlarıOnur3.1819
İREMMOLLAMEHMETOĞLUİnşaat Mühendisliği Onur3.3118
GÜL BEYHANATAKİnşaat Mühendisliği Onur3.2820
GİZEMBİLGİNİnşaat Mühendisliği Onur3.1319
PELİNÇAKICIİşletme Onur3.3219
GÖKSU MELİSGÜLŞENİşletme Onur3.2117
BEYZAŞENERMimarlık Onur3.4719
MELİS ÖZGEGAYRETLİMimarlık Onur3.4519
ERENYAZICIOĞLUMimarlık Onur3.4323
ELİF EZGİÖZTÜRKMimarlık Onur3.3919
EZGİKOYUKANMimarlık Onur3.3419
SEÇİLTELYAKARMimarlık Onur3.3318
AYSUGÜRMANMimarlık Onur3.2919
MÜGEGÜREŞMimarlık Onur3.2919
MELİSAUNVANMimarlık Onur3.2619
NECMİYE SEÇİLYOLALANMimarlık Onur3.2320
İPEKAKINMimarlık Onur3.2018
BURCUKAPLANMimarlık Onur3.1916
RAZİYE SENAKOCAKAYAMimarlık Onur3.1619
BESTENURÖZTÜRKMimarlık Onur3.1319
DOĞA CANATAMimarlık Onur3.1119
SEDAMERCANMimarlık Onur3.1119
DEFNEIŞIKLIMimarlık Onur3.0819
CERENÖZSUMimarlık Onur3.0616
TUĞÇEERARTSINMimarlık Onur3.0519
ALPER ERTUĞSARPERMimarlık Onur3.0519
TUĞÇE ÇELİNAYŞAHİNMimarlık Onur3.0519
LEYLAYİLDİZMimarlık Onur3.2619
HAZALACARMühendislik ProgramlarıOnur3.4718
SİNEMMERCANMühendislik ProgramlarıOnur3.3618
EVRİMOĞUZHANMühendislik ProgramlarıOnur3.2419
İPEKSEVGİMühendislik ProgramlarıOnur3.1819
MUSTAFA ERKUTKIZANLIKLIMühendislik ProgramlarıOnur3.1319
ONURÜNLÜMühendislik ProgramlarıOnur3.1118
TUTKUKÜÇÜKERSANMühendislik ProgramlarıOnur3.0519
UTKANKAYAMühendislik ProgramlarıOnur3.0319
AHMET İBRAHİMÖZTÜRKMühendislik ProgramlarıOnur3.0316
DENİZ MERVEGÜNDÜZMühendislik ProgramlarıOnur3.0019
SELENAYSELENÖğretmenlik Programları Onur3.4519
SUDEYILDIZÖğretmenlik Programları Onur3.4015
FATMANURAKKOÇÖğretmenlik Programları Onur3.3719
ABDULLAHKAYNAKÖğretmenlik Programları Onur3.3219
ŞEVVALPAMUKÖğretmenlik Programları Onur3.2919
GÜLESERYILDIZÖğretmenlik Programları Onur3.2619
FAİKA MERVEAKERÖğretmenlik Programları Onur3.2619
ŞERİFEGÖÇEMENÖğretmenlik Programları Onur3.2619
CEYDAALPARSLANÖğretmenlik Programları Onur3.2119
İREMATASEVERÖğretmenlik Programları Onur3.1819
NUR ŞİMALUTSAKÖğretmenlik Programları Onur3.1819
ARDAALKANÖğretmenlik Programları Onur3.1119
SİNEMGÜNDÜZÖğretmenlik Programları Onur3.1119
PINAREMREÖğretmenlik Programları Onur3.0819
ESRAERÖğretmenlik Programları Onur3.0519
İLKİMBOLÇAYÖğretmenlik Programları Onur3.0319
TUĞÇEBONCUKCUÖğretmenlik Programları Onur3.0019
SENEMGÖKSURehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.3918
ÖZGENURZORLURehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.3217
ŞAFAKATAYRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.2117
ESEN CANSUÖZTÜRKRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.1718
AYBÜKEİNANRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.0618
TUĞÇETEMİZÖZRehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Onur3.0318
RÜYAARISOYSınıf Öğretmenliği Onur3.1619
AYŞEGÜLÇETİNSınıf Öğretmenliği Onur3.1517